CMF656R1900FKBF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CMF656R1900FKBF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CMF656R1900FKBF |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 6.19 OHM 1.5W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | 300 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs |
Product parameter
| Part Number | CMF656R1900FKBF | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 6.19 OHM 1.5W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 65605 pcs | Datový list | CMFxx Series, Industrial |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) | Série | CMF |
| Režim panel | 6.19 Ohms | Příkon (W) | 1.5W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 6.19 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film | Složení | Metal Film |