domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > CPCP05R2000JB31
CPCP05R2000JB31
CPCP05R2000JB31
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CPCP05R2000JB31 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CPCP05R2000JB31
Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 0.2 OHM 5W 5% RADIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 63738 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
160 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number CPCP05R2000JB31 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 0.2 OHM 5W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 63738 pcs Datový list CPCL, CPCC, CPCP, CPCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±90ppm/°C Dodavatel zařízení Package Radial Lead
Velikost / Rozměry 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm) Série CPCP
Režim panel 200 mOhms Příkon (W) 5W
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Provozní teplota -65°C ~ 275°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 1.003" (25.48mm)
Funkce Flame Proof, Safety Poruchovost -
Detailní popis 200 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Složení Wirewound