CPL07R0600FE313
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CPL07R0600FE313 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CPL07R0600FE313 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 0.06 OHM 7W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 200 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs |
Product parameter
| Part Number | CPL07R0600FE313 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.06 OHM 7W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 45766 pcs | Datový list | CPL Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±300ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm) | Série | CPL |
| Režim panel | 60 mOhms | Příkon (W) | 7W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -65°C ~ 275°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 60 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound | Složení | Wirewound |