CRCW08059R53FNTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CRCW08059R53FNTA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CRCW08059R53FNTA |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES SMD 9.53 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | CRCW08059R53FNTA | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 9.53 OHM 1% 1/8W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5749541 pcs | Datový list | D/CRCW Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | CRCW |
| Režim panel | 9.53 Ohms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.020" (0.50mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 9.53 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film |