CW0106R800JS67
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CW0106R800JS67 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CW0106R800JS67 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 6.8 OHM 13W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | CW0106R800JS67 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 6.8 OHM 13W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 88772 pcs | Datový list | CW Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm) | Série | CW |
| Režim panel | 6.8 Ohms | Příkon (W) | 13W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -65°C ~ 350°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 6.8 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound | Složení | Wirewound |