domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > CW02C2K200JS70
CW02C2K200JS70
CW02C2K200JS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CW02C2K200JS70 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CW02C2K200JS70
Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 2.2K OHM 3.25W 5% AXIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 200102 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Part Number CW02C2K200JS70 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 2.2K OHM 3.25W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 200102 pcs Datový list CW Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±30ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm) Série CW
Režim panel 2.2 kOhms Příkon (W) 3.25W