CW02C390R0JS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CW02C390R0JS70 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CW02C390R0JS70 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 390 OHM 3.25W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs |
Product parameter
| Part Number | CW02C390R0JS70 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 390 OHM 3.25W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 257298 pcs | Datový list | CW Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±30ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm) | Série | CW |
| Režim panel | 390 Ohms | Příkon (W) | 3.25W |