IHB2EB1R2M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IHB2EB1R2M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IHB2EB1R2M |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IHB-2 1.2 20% EB E2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 30 pcs | 120 pcs | 510 pcs | 1020 pcs | |
Product parameter
| Part Number | IHB2EB1R2M | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IHB-2 1.2 20% EB E2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 16085 pcs | Datový list | IHB Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.825" Dia (20.96mm) | stínění | Unshielded |
| Série | IHB | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | - |
| Paket / krabice | Radial | Provozní teplota | -55°C ~ 130°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 1kHz | indukčnost | 1.2µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.840" (21.34mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 17.4A 3 mOhm Max Radial |
| DC Resistance (DCR) | 3 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 17.4A |