IHB4BV331K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IHB4BV331K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IHB4BV331K |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IHB-4 330 10% B40 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 16 pcs | 112 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | IHB4BV331K | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IHB-4 330 10% B40 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7630 pcs | Datový list | IHB Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 1.600" Dia (40.64mm) | stínění | Unshielded |
| Série | IHB | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | - |
| Paket / krabice | Radial | Provozní teplota | -55°C ~ 130°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 1kHz | indukčnost | 330µH |
| Výška - Sedící (Max) | 1.030" (26.16mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 5.6A 74 mOhm Max Radial |
| DC Resistance (DCR) | 74 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 5.6A |