domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > IHM2PM151K
IHM2PM151K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IHM2PM151K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number IHM2PM151K
Výrobce Dale / Vishay
Popis IHM-2 150 10% P12
(v amerických dolarech)
40 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number IHM2PM151K Výrobce Dale / Vishay
Popis IHM-2 150 10% P12 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11346 pcs Datový list IHM-2 Series Datasheet
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ -
Tolerance ±10% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm) stínění Unshielded
Série IHM-2 hodnocení -
Q @ Freq - Obal -
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 150µH
Výška - Sedící (Max) 0.560" (14.22mm) Frekvence - Self Resonant -
Funkce - Detailní popis 150µH Unshielded Inductor 2.7A 210 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.7A