IM02ES2R7H
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IM02ES2R7H s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IM02ES2R7H |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IM-2 2.7 3% ES E2 |
Product parameter
| Part Number | IM02ES2R7H | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IM-2 2.7 3% ES E2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4020 pcs | Datový list | IM Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±3% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) | stínění | Unshielded |
| Série | IM | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 37 @ 7.9MHz | Obal | - |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Iron |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz |
| indukčnost | 2.7µH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 100MHz | Funkce | - |
| Detailní popis | 2.7µH Unshielded Molded Inductor 355mA 550 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 550 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 355mA | Proud - Saturace | - |