IM02ST1R2H
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IM02ST1R2H s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IM02ST1R2H |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IM-2 1.2 3% RJ4 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | IM02ST1R2H | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IM-2 1.2 3% RJ4 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4883 pcs | Datový list | IM Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±3% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) | stínění | Unshielded |
| Série | IM | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 25 @ 7.9MHz | Obal | - |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Iron |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz |
| indukčnost | 1.2µH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 150MHz | Funkce | - |
| Detailní popis | 1.2µH Unshielded Molded Inductor 590mA 180 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 180 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 590mA | Proud - Saturace | - |