IM02ST240J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IM02ST240J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IM02ST240J |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IM-2 24 5% RJ4 |
Product parameter
| Part Number | IM02ST240J | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IM-2 24 5% RJ4 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4679 pcs | Datový list | IM Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) | stínění | Unshielded |
| Série | IM | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | - |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Iron |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 2.5MHz |
| indukčnost | 24µH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | Funkce | - |
| Detailní popis | 24µH Unshielded Molded Inductor Axial | DC Resistance (DCR) | - |