IM04EB6R8K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IM04EB6R8K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IM04EB6R8K |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | FIXED IND 6.8UH 395MA 500 MOHM |
Product parameter
| Part Number | IM04EB6R8K | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 6.8UH 395MA 500 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4288 pcs | Datový list | IM Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) | stínění | Unshielded |
| Série | IM | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 50 @ 7.9MHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial | Ostatní jména | 541-1520 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Iron |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz |
| indukčnost | 6.8µH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 55MHz | Detailní popis | 6.8µH Unshielded Molded Inductor 395mA 500 mOhm Max Axial |
| DC Resistance (DCR) | 500 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 395mA |