IM06ST8R2J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IM06ST8R2J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IM06ST8R2J |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IM-6 8.2 5% RJ4 |
Product parameter
| Part Number | IM06ST8R2J | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IM-6 8.2 5% RJ4 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5763 pcs | Datový list | IM Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm) | stínění | Unshielded |
| Série | IM | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 30 @ 7.9MHz | Obal | - |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Iron |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz |
| indukčnost | 8.2µH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 48MHz | Funkce | - |
| Detailní popis | 8.2µH Unshielded Molded Inductor 540mA 440 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 440 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 540mA | Proud - Saturace | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
IM06TS - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
RELAY TELECOM DPDT 2A 250V - Na skladě:
48905
- Část#:
IM07GR - Výrobci:
47808
IM07JR - Výrobci:
IM07TS - Výrobci: