IMS05EB182J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IMS05EB182J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IMS05EB182J |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IMS-5 1.8K 5% EB E2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | IMS05EB182J | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IMS-5 1.8K 5% EB E2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4743 pcs | Datový list | IMS-5 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) | stínění | Shielded |
| Série | IMS-5 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 45 @ 250kHz | Obal | - |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Ferrite |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 250kHz |
| indukčnost | 1.8mH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 1MHz | Funkce | - |
| Detailní popis | 1.8mH Shielded Molded Inductor 50mA 29.9 Ohm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 29.9 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 50mA | Proud - Saturace | 30mA |