IMS05ST331K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IMS05ST331K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IMS05ST331K |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IMS-5 330 10% RJ4 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | IMS05ST331K | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IMS-5 330 10% RJ4 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5405 pcs | Datový list | IMS-5 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) | stínění | Shielded |
| Série | IMS-5 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 55 @ 790kHz | Obal | - |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Ferrite |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 790kHz |
| indukčnost | 330µH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 6.5MHz | Funkce | - |
| Detailní popis | 330µH Shielded Molded Inductor 110mA 6.4 Ohm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 6.4 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 110mA | Proud - Saturace | 65mA |