IMS5SWDST1R2K65
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IMS5SWDST1R2K65 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IMS5SWDST1R2K65 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IMS-5SWD-65 1.2 10% RJ4 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 3000 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | IMS5SWDST1R2K65 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IMS-5SWD-65 1.2 10% RJ4 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 32448 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) | stínění | Shielded |
| Série | IMS-5SWD-65 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 46 @ 7.9MHz | Obal | - |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz | indukčnost | 1.2µH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 130MHz |
| Funkce | - | Detailní popis | 1.2µH Shielded Molded Inductor 1.6A 93 mOhm Max Axial |
| DC Resistance (DCR) | 93 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 1.6A |
| Proud - Saturace | 1.6A |