IR02ST3R3K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IR02ST3R3K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IR02ST3R3K |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IR-2 3.3 10% RJ4 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | IR02ST3R3K | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IR-2 3.3 10% RJ4 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5319 pcs | Datový list | IR Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) | stínění | Unshielded |
| Série | IR | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 45 @ 7.9MHz | Obal | - |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Iron |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz |
| indukčnost | 3.3µH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 90MHz | Funkce | - |
| Detailní popis | 3.3µH Unshielded Inductor 270mA 850 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 850 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 270mA | Proud - Saturace | - |