IRF36ER331K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IRF36ER331K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IRF36ER331K |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IRF-36 330 10% ER E3 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | IRF36ER331K | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IRF-36 330 10% ER E3 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 663219 pcs | Datový list | IRF-36 Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm) | stínění | Unshielded |
| Série | IRF-36 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 65 @ 796kHz | Obal | - |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -20°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 796kHz | indukčnost | 330µH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 2.6MHz |
| Funkce | - | Detailní popis | 330µH Unshielded Inductor 137mA 6.4 Ohm Max Axial |
| DC Resistance (DCR) | 6.4 Ohm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 137mA |