ISC1210AN220K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ISC1210AN220K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ISC1210AN220K |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | FIXED IND 22UH 150MA 3.1 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | 4000 pcs | 6000 pcs | 10000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | ISC1210AN220K | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 22UH 150MA 3.1 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 170108 pcs | Datový list | ISC1210 |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) | stínění | Shielded |
| Série | ISC-1210 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 30 @ 2.52MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | Iron Powder | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 2.52MHz | indukčnost | 22µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.095" (2.41mm) | Frekvence - Self Resonant | 16MHz |
| Detailní popis | 22µH Shielded Wirewound Inductor 150mA 3.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) | DC Resistance (DCR) | 3.1 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 150mA | Proud - Saturace | - |