domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > ISC1812BN121K
ISC1812BN121K
ISC1812BN121K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ISC1812BN121K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ISC1812BN121K
Výrobce Dale / Vishay
Popis FIXED IND 120UH 139MA 3.64 OHM
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 123622 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number ISC1812BN121K Výrobce Dale / Vishay
Popis FIXED IND 120UH 139MA 3.64 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 123622 pcs Datový list ISC-1812 Series
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±10% Dodavatel zařízení Package 1812
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) stínění Shielded
Série ISC-1812 hodnocení -
Q @ Freq 40 @ 796kHz Obal Bulk
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 796kHz indukčnost 120µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 6MHz
Detailní popis 120µH Shielded Wirewound Inductor 139mA 3.64 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 3.64 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 139mA Proud - Saturace -