ISC1812RQ220J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ISC1812RQ220J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ISC1812RQ220J |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | FIXED IND 22UH 227MA 1.36 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | 4000 pcs | 6000 pcs | 10000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | ISC1812RQ220J | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 22UH 227MA 1.36 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 156133 pcs | Datový list | ISC-1812 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | 1812 |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) | stínění | Shielded |
| Série | ISC-1812 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 50 @ 2.52MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | Iron Powder | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 2.52MHz | indukčnost | 22µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.134" (3.40mm) | Frekvence - Self Resonant | 14MHz |
| Detailní popis | 22µH Shielded Wirewound Inductor 227mA 1.36 Ohm Max 1812 (4532 Metric) | DC Resistance (DCR) | 1.36 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 227mA | Proud - Saturace | - |