ISC1812RV471J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ISC1812RV471J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ISC1812RV471J |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | FIXED IND 470UH 87MA 9.2 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | ISC1812RV471J | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 470UH 87MA 9.2 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 89645 pcs | Datový list | ISC-1812 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | 1812 |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) | stínění | Shielded |
| Série | ISC-1812 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 40 @ 796kHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | Ferrite | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 796kHz | indukčnost | 470µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.134" (3.40mm) | Frekvence - Self Resonant | 3.3MHz |
| Detailní popis | 470µH Shielded Wirewound Inductor 87mA 9.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) | DC Resistance (DCR) | 9.2 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 87mA | Proud - Saturace | - |