LVR03R1000FS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LVR03R1000FS70 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LVR03R1000FS70 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 0.1 OHM 1% 3W AXIAL WW |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | LVR03R1000FS70 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.1 OHM 1% 3W AXIAL WW | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 77486 pcs | Datový list | LVR Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm) | Série | LVR |
| Režim panel | 100 mOhms | Příkon (W) | 3W |