RCP0505B56R0JS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RCP0505B56R0JS3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RCP0505B56R0JS3 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES SMD 56 OHM 5% 1.4W 0505 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RCP0505B56R0JS3 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 56 OHM 5% 1.4W 0505 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 80197 pcs | Datový list | RCP Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±150ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0505 |
| Velikost / Rozměry | 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) | Série | RCP |
| Režim panel | 56 Ohms | Příkon (W) | 1.4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0505 (1412 Metric) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Funkce | Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 56 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film | Složení | Thick Film |