domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RCP1206B27R0JS2
RCP1206B27R0JS2
RCP1206B27R0JS2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RCP1206B27R0JS2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RCP1206B27R0JS2
Výrobce Dale / Vishay
Popis RES SMD 27 OHM 5% 2.4W 1206
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 71936 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number RCP1206B27R0JS2 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES SMD 27 OHM 5% 2.4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 71936 pcs Datový list RCP Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±150ppm/°C Dodavatel zařízení Package 1206
Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Série RCP
Režim panel 27 Ohms Příkon (W) 2.4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -65°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.025" (0.64mm)
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 27 Ohms ±5% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film