RCP1206B39R0JS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RCP1206B39R0JS3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RCP1206B39R0JS3 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES SMD 39 OHM 5% 2.4W 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RCP1206B39R0JS3 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 39 OHM 5% 2.4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 74550 pcs | Datový list | RCP Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±150ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) | Série | RCP |
| Režim panel | 39 Ohms | Příkon (W) | 2.4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Funkce | Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 39 Ohms ±5% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film | Složení | Thick Film |