RER40F4530RCSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RER40F4530RCSL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RER40F4530RCSL |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES CHAS MNT 453 OHM 1% 5W |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | 30 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
Product parameter
| Part Number | RER40F4530RCSL | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 453 OHM 1% 5W | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 3196 pcs | Datový list | RER Military Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Série | Military, MIL-PRF-39009, RER40 | Režim panel | 453 Ohms |
| Příkon (W) | 5W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial, Box | Ostatní jména | RER40F4530RCSL-MIL |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C | montážní Feature | Flanges |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Lead Style | Solder Lugs | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.335" (8.51mm) | Funkce | Military, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Poruchovost | R (0.01%) | Detailní popis | 453 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor |