RLR05C2002FSBSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RLR05C2002FSBSL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RLR05C2002FSBSL |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 20K OHM 1% 1/8W AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | 300 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs |
Product parameter
| Part Number | RLR05C2002FSBSL | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 20K OHM 1% 1/8W AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 53318 pcs | Datový list | ERL (Military RLR) |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm) | Série | Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 |
| Režim panel | 20 kOhms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | RLR05C2002FSBSL-MIL | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Poruchovost | S (0.001%) | Detailní popis | 20 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film |