RLR07C1001GSRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RLR07C1001GSRSL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RLR07C1001GSRSL |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 1K OHM 2% 1/4W AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs |
Product parameter
| Part Number | RLR07C1001GSRSL | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1K OHM 2% 1/4W AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 190161 pcs | Datový list | ERL (Military RLR) |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±2% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) | Série | Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 |
| Režim panel | 1 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | RLR07C1001GSRSL-MIL | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Poruchovost | S (0.001%) | Detailní popis | 1 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film |