RLR32C6490FPRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RLR32C6490FPRSL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RLR32C6490FPRSL |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 649 OHM 1% 1W AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | RLR32C6490FPRSL | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 649 OHM 1% 1W AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 30184 pcs | Datový list | ERL (Military RLR) |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm) | Série | Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 |
| Režim panel | 649 Ohms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | RLR32C6490FPRSL-MIL | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Poruchovost | P (0.1%) | Detailní popis | 649 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film |