RN50C1000FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RN50C1000FRE6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RN50C1000FRE6 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 100 OHM 1/20W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RN50C1000FRE6 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 100 OHM 1/20W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 209370 pcs | Datový list | CMF (Military RN/RL) |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm) | Série | Military, MIL-R-10509/8, RN50 |
| Režim panel | 100 Ohms | Příkon (W) | 0.05W, 1/20W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | 1135-1384-1 1135-1384-1-MIL |
Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 100 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |