RN55C5900FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RN55C5900FRE6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RN55C5900FRE6 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 590 OHM 1/8W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25000 pcs | 50000 pcs | 100000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | RN55C5900FRE6 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 590 OHM 1/8W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 700903 pcs | Datový list | CMF (Military RN/RL) |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) | Série | Military, MIL-R-10509/7, RN55 |
| Režim panel | 590 Ohms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | RN55C5900FRE6-MIL | Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 590 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |