domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > RN55D27R4FRE6
RN55D27R4FRE6
RN55D27R4FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RN55D27R4FRE6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RN55D27R4FRE6
Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 27.4 OHM 1/8W 1% AXIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 963739 pcs
Product parameter
Part Number RN55D27R4FRE6 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 27.4 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 963739 pcs Datový list CMF (Military RN/RL)
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Série Military, MIL-R-10509/7, RN55
Režim panel 27.4 Ohms Příkon (W) 0.125W, 1/8W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména RN55D27R4FRE6-MIL Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 27.4 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film