domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > RN60C1001DB14
RN60C1001DB14
RN60C1001DB14
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RN60C1001DB14 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RN60C1001DB14
Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 1K OHM 1/4W .5% AXIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 79722 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number RN60C1001DB14 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 1K OHM 1/4W .5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 79722 pcs Datový list CMF (Military RN/RL)
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Série Military, MIL-R-10509/1, RN60
Režim panel 1 kOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Bulk Paket / krabice Axial
Ostatní jména RN60C1001DB14-MIL Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 1 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film