RN60C1801CBSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RN60C1801CBSL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RN60C1801CBSL |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 1.8K OHM 1/4W .25% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | 300 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs |
Product parameter
| Part Number | RN60C1801CBSL | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1.8K OHM 1/4W .25% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 62734 pcs | Datový list | CMF (Military RN/RL) |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.25% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) | Série | Military, MIL-R-10509/1, RN60 |
| Režim panel | 1.8 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | RN60C1801CBSL-MIL | Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 1.8 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |