RN60D9760FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RN60D9760FRE6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RN60D9760FRE6 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 976 OHM 1/4W 1% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | RN60D9760FRE6 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 976 OHM 1/4W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 726037 pcs | Datový list | CMF (Military RN/RL) |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) | Série | Military, MIL-R-10509/1, RN60 |
| Režim panel | 976 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | RN60D9760FRE6-MIL | Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 976 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |