domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > RN65D4303FRE6
RN65D4303FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RN65D4303FRE6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RN65D4303FRE6
Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 430K OHM 1/2W 1% AXIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 250188 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Part Number RN65D4303FRE6 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 430K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 250188 pcs Datový list CMF (Military RN/RL)
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) Série Military, MIL-R-10509/2, RN65
Režim panel 430 kOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména RN65D4303FRE6-MIL Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 430 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film