domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > RN70D3012FRSL
RN70D3012FRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RN70D3012FRSL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RN70D3012FRSL
Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 30.1K OHM 3/4W 1% AXIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 122619 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Part Number RN70D3012FRSL Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 30.1K OHM 3/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 122619 pcs Datový list CMF (Military RN/RL)
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) Série Military, MIL-R-10509/3, RN70
Režim panel 30.1 kOhms Příkon (W) 0.75W, 3/4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména RN70D3012FRSL-MIL Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 30.1 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film