ROX05010M0FNLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ROX05010M0FNLB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ROX05010M0FNLB |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 10M OHM 1% 2W AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | 260 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | ROX05010M0FNLB | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 10M OHM 1% 2W AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 34256 pcs | Datový list | ROX Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm) | Série | ROX |
| Režim panel | 10 MOhms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 180°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 10 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film |