ROX07524M0FNLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ROX07524M0FNLB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ROX07524M0FNLB |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 24M OHM 1% 3W AXIAL |
Product parameter
| Part Number | ROX07524M0FNLB | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 24M OHM 1% 3W AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 40610 pcs | Datový list | ROX Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm) | Série | ROX |
| Režim panel | 24 MOhms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 180°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 24 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film |