RWR80S4530FSB12
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RWR80S4530FSB12 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RWR80S4530FSB12 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 453 OHM 2W 1% WW AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | 300 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | RWR80S4530FSB12 | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 453 OHM 2W 1% WW AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 20519 pcs | Datový list | RWR Series, Military |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm) | Série | Military, MIL-PRF-39007, RWR80S |
| Režim panel | 453 Ohms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | RWR80S4530FSB12-MIL | Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Military, Moisture Resistant |
| Poruchovost | S (0.001%) | Detailní popis | 453 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound |