TNPW060325K5DETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TNPW060325K5DETA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TNPW060325K5DETA |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 25.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TNPW060325K5DETA | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 25.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 907568 pcs | Datový list | TNPW Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) | Série | TNPW |
| Režim panel | 25.5 kOhms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Funkce | Military | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 25.5 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film | Složení | Thin Film |