TNPW0805619KBETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TNPW0805619KBETA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TNPW0805619KBETA |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 619K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
Product parameter
| Part Number | TNPW0805619KBETA | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 619K OHM 0.1% 1/8W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 199933 pcs | Datový list | TNPW Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | TNPW |
| Režim panel | 619 kOhms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | TNPW0805 619K 0.1% T9 RT1 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) | Funkce | Military |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 619 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film |