TNPW080568K1DETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TNPW080568K1DETA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TNPW080568K1DETA |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 68.1K OHM 0.5% 1/8W 0805 |
Product parameter
| Part Number | TNPW080568K1DETA | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 68.1K OHM 0.5% 1/8W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 874853 pcs | Datový list | TNPW Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | TNPW |
| Režim panel | 68.1 kOhms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 13 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Funkce | Military | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 68.1 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film | Složení | Thin Film |