TNPW2010560KBEEF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TNPW2010560KBEEF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TNPW2010560KBEEF |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 560K OHM 0.1% 2/5W 2010 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TNPW2010560KBEEF | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 560K OHM 0.1% 2/5W 2010 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2010 |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) | Série | TNPW e3 |
| Režim panel | 560 kOhms | Příkon (W) | 0.4W, 2/5W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2010 (5025 Metric) |
| Ostatní jména | TNPW2010 560K 0.1% T9 E02 E3 | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Funkce | Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 560 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film | Složení | Thin Film |