10GEEW3EM
10GEEW3EM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 10GEEW3EM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 10GEEW3EM
Výrobce Delta Electronics
Popis PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number 10GEEW3EM Výrobce Delta Electronics
Popis PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19119 pcs Datový list Medical FiltersPart Number Guide
Kategorie Konektory, propojovací kabely Napětí - UL -
Napětí - IEC 115/250VAC Ukončení Wire Leads
Funkce přepínače - Série GE
Tloušťka panelu - Panelového výřezu Rozměry Rectangular - 28.45mm x 21.60mm
Obal Bulk Ostatní jména 1144-1216
Počet poloh 3 Typ montáže Panel Mount, Flange
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Držák pojistky, Zásuvka -
Pojistka No Typ filtru Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Proud - UL - Proud - IEC 10A