DRU-24V40ABN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DRU-24V40ABN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DRU-24V40ABN |
|---|---|
| Výrobce | Delta Electronics |
| Popis | UPS MODULE 40A 24V DIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Part Number | DRU-24V40ABN | Výrobce | Delta Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | UPS MODULE 40A 24V DIN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ochrana linky, distribuce, zálohování | Napětí - Výstup | 24V |
| Typ | - | Velikost / Rozměry | 4.618" L x 1.969" W (117.30mm x 50.00mm) |
| Série | CliQ II | Power - ohodnocený | 960W |
| Ostatní jména | 1145-1104 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Chráněné Media Lines | - | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 4.764" (121.00mm) |