LNE-24V185WDAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNE-24V185WDAA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LNE-24V185WDAA |
|---|---|
| Výrobce | Delta Electronics |
| Popis | LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 7.8A |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | LNE-24V185WDAA | Výrobce | Delta Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 7.8A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2133 pcs | Datový list | Power Supplies Catalog, Standard |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Hmotnost | 2.4 lbs (1.1kg) |
| Napětí - Výstup | 12 ~ 24 V | Napětí - Izolace | 3.85kV |
| Napětí - vstup (Min) | 90VAC | Napětí - vstup (Max) | 305VAC |
| Typ | Constant Current, Voltage | topologie | AC DC Converter |
| styl koncovky | Wire Leads | Velikost / Rozměry | 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm) |
| Série | LNE-185W | hodnocení | IP67 |
| Příkon (W) | 185W | Ostatní jména | 1145-1170 LNE-24V185WDA |
| Provozní teplota | -40°C ~ 70°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | OCP, OTP, OVP, SCP | Účinnost | 93.5% |
| stmívání | Analog, PWM | Detailní popis | 7.8A 12 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output |
| Proud - výstup (Max) | 7.8A | schválení | CB, cURus |